SEO ayarları

Site Başlığı   :  Tüm sayfalarda gözükebilecek olan site başlığı. Varsayılan ayarlarda içerik sayfalarında önce içerik ile ilgili başlık, sonrasında genel site başlığı yer alır.
Meta Keywords   :  Tüm sayfalara eklenecek olan meta keywords bilgisi. Varsayılan ayarlarda içerik sayfalarında önce içerik ile ilgili meta keywords, sonrasında genel meta keywords yer alır.
Meta Description   :  Tüm sayfalara eklenecek olan meta description bilgisi. Varsayılan ayarlarda içerik sayfalarında önce içerik ile ilgili meta description, sonrasında genel meta description yer alır.
İçerik Site Başlığı   :  Yönetim panelinden girilen içerik sayfalarında gözükecek olan site başlığı bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
İçerik Meta Decription   :  Yönetim panelinden girilen içerik sayfalarında eklenecek olan meta description bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
İçerik Meta Keywords   :  Yönetim panelinden girilen içerik sayfalarında eklenecek olan meta keywords bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Ürün Detay Site Başlığı   :  Ürün gösterim ekranlarında gözükecek olan site başlığı bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Ürün Detay Meta Decription   :  Ürün gösterim ekranlarında eklenecek olan meta description bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Ürün Detay Meta Keywords   :  Ürün gösterim ekranlarında eklenecek olan meta keywords bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Kategori Site Başlığı   :  Kategori gösterim ekranlarında gözükecek olan site başlığı bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Kategori Meta Decription   :  Kategori gösterim ekranlarında eklenecek olan meta description bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
Kategori Meta Keywords   :  Kategori gösterim ekranlarında eklenecek olan meta keywords bilgisi bu bölümden set edilir. Makrolar otomatik olarak gerekli veri ile değiştirilir.
SEO URL Desteği    :  Bu işaretlendiğinde URL adresleri SEO gereksinimlerine uygun hale getirilir. Bu adresler ana dizindeki .htaccess ile yorumlandırılıp ilgili adreslere yönlendirilir. Bu özelliğin kullanılabilmesi için sunucuda Mod Rewrite ext. yüklü olması gerekir. Aksi halde ilgili sayfalar 404 / Sayfa Bulunamadı hatası verecektir. Bu durumda bu özellik kapalı durumuna getirilmelidir.
Seo URL Desteği   :  Ürün ve Kategori URL tipini belirler. Seçimlerden sadece başlık kullanmanızı tavsiye ederiz.