Bayi Grupları

Grup Adı   :  Bayi grup adı.
İndirim Oranı   :  Bu bayi grubuna ürünler %n oranında indirimli listenebilir. Ör %10 indirim için 0.10 yazılması gerekir. Fiyat tablosu veya indirim oranından sadece birinin girilmesi gerekir.
Fiyat Tablosu   :  Bu bayi grubuna ürünler, ürün detaylarındali farklı fiyatlardan listelenebilir. Eğer üründe seçilen fiyat tablosuna bir değer girilmemişse, ana ürün fiyatı baz alınır. Fiyat tablosu veya indirim oranından sadece birinin girilmesi gerekir.
Ürün Ekleyebilir   :  Seçildiği taktirde kullanıcı menüsüne ürünlerim satırı eklenir. Kullanıcı bu bölümden izin verildiği sayıda ürün ekleyebilir, kendi eklediği ürünler üzerinde değişiklik yapabilir. Ürün eklendikten / güncellendikten sonra pasif duruma getirilir. Yönetici tarafından aktif edildikten sonra sitede listelenir.
Ön Bakiye Ödeyebilir   :  Seçildiği taktirde kullanıcı menüsüne bakiye ödeme satırı eklenir. Kullanıcı bu bölümden bakiyesine kredi yükleyebilir ve alışverişlerini bu kredi üzerinden tamamlayabilir. Kredi kartı limiti sınırlı ve parçalı ödeme yapmak isteyen kullanıcılar için alternatif bir ödeme tipidir.
Maximum Ürün Sayısı   :  Ürün eklenebilir seçildiyse, kullanıcı bu raya girilen sayı kadar ürünü siteye ekleyebilir.
Otomatik Katılım Kodu   :  Grupa otomatik katılım kodu tanımlanarak, kullanıcıların özel bir adres ile üyelik işlemleri sonunda bu gruba otomatik atanmaları sağlanabilir.
XML Servisi Kullanabilir   : 
Görüntüleyebileceği Kategoriler   :  Bayinin sitede ve XML’de görüntüleyebileceği kategoriler listelenir. Seçim yapılmamış ise tüm kategoriler listelenir.
Görüntüleyebileceği Markalar   :  Bayinin sitede ve XML’de görüntüleyebileceği markalar listelenir. Seçim yapılmamış ise tüm markalar listelenir.
XML Çekebileceği IP’ler   :  Belirlenmiş IP’ler dışında XML çıktısı alımı kısıtlanır.
   :